Scroll
XR80

 

Xcentric Ripper, bilinen kazı ve yıkım sistemlerine göre yeni bir anlayış ile geliştirilmiş, en yüksek standartları sağlayan ekskavatör ataşman elemanıdır. Patenti, sektörün öncü firması Xcentric Ripper International/Grado Cero Sistemas, S.LU.’ya aittir Mükemmel tasarımı sayesinde olağanüstü performans ve daha verimli çalışma sağlar.

Xcentric Ripper, aşınmaya dayanıklı çelikten yapıldığından, neredeyse hiç bakım gerektirmez. Herhangi bir kazı ataşmanına göre çok daha sessizdir. Performans kaybı olmadan su altında çalışabilen ve sayısız çalışma sahasına adapte olabilen bir ataşmandır. Xcentric Ripper tünel inşaatı, duvar ve döşemelerde çalışma için ideal çözümler sunar.

XR80, taş ocakları ve altyapı projelerinde ihtiyaç duyulan geleneksel yüksek performans anlayışının üzerinde performans göstermektedir. Sondaj ve patlayıcı kullanımının izin verilmediği veya daha maliyetli olduğu durumlarda ihtiyaçlara beklentilerin çok üzerinde cevap verir. Çatlaklı kaya tiplerinde saatte 200 m3’ün üzerinde hacim üretimi sağlar. Geniş ölçekli liman kazılarına uygundur.

 

 

Hidrolik Ekskavatör ton 70-100
Ripper Ağırlığı (Üst Makas Dahil) kg 10500
Ripper Ağırlığı (Üst Makas Hariç) kg 8700
Hidrolik Çalışma Basıncı MPa 30-32
Hidrolik Dönüş Basıncı MPa 0.6 
Hidrolik Yağ Debisi L/sn 380
Tahliye Durumunda Max. Basınç MPa 0.4 
Frekans 1/sn 1000
Boyutlar ( E x B x Y ) cm 380X132X230
Akümülatör Basıncı MPa 0.25

 

Uyumlu Markalar:
Logo Page

Model XR80

Uyumlu Marka Modeller :

  
KOMATSU PC800, PC850
HITACHI ZX870
KOBELCO  
NEW HOLLAND  
SUMITOMO  
CAT 385, 390
HYUNDAI R800
DOOSAN  
CASE  
DEERE 870G
HIDROMEK  
LIEBHERR R974
VOLVO EC700
LIUGONG  
SANY  
JCB  
YANMAR  
KUBOTA  
IHI  
TAKEUCHI  
KATO  
* Uyumlu Marka ve Model tablosu yalnızca bilgilendirme içindir. Ekskavatör detayları modele ve ülkeye göre farklılık gösterebilir. Ekskavatörünüz için uygun Ripper modelini yerel satıcınızla irtibata geçerek belirleyiniz.

 
 

 Diş Modelleri

 

 

 

YoutubeTwitterFacebook